O Firmie

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w zakresie obróbki metali a bazując na naszym kilkunastoletnim doświadczeniu w branży metalurgicznej w 2009 r. powstała Firma Wielobranżowa ETMET. W początkowym okresie działalności nasza Firma oferowała drut ciągniony i prosty, wyroby z drutu oraz metalowe kółka do wózków dziecięcych. Sukcesywnie poszerzaliśmy naszą gamę produktów wprowadzając kolejne metalowe elementy konstrukcyjne np. do wózków dziecięcych, takie jak ośki, elementy hamulca, tulejki, wachlarze i wiele innych produktów, jak również elementy do przemysłu motoryzacyjnego, elektrociepłowniczego, meblarskiego. Dynamiczny rozwój Firmy i stałe dążenie do perfekcyjności i powtarzalności serii zastymulowało nas do zakupu maszyn CNC co stało się naszym atutem na rynku. Bazując na naszym doświadczeniu a przy zastosowaniu nowych technologii i precyzyjności urządzeń CNC jesteśmy w stanie wykonać elementy o najwyższych parametrach jakościowych. Dodatkowo ponieważ posiadamy wiele maszyn CNC jesteśmy terminowi, rzetelni a nasze wyroby cechuje powtarzalność.

W związku posiadanym zapleczem zarówno technicznym jak i bazując na doświadczeniu wykwalifikowanej kadry realizujemy zarówno powtarzalne serie jak również nietypowe projekty, wymagające znajomości technologii i wiedzy praktycznej w zakresie doradztwa, projektowania a w końcu wykonania gotowego wyrobu. Posiadane doświadczenie praktyczne w zakresie połączeń elementów metalowych z tworzywami sztucznymi skraca czas i nakłady na wytworzenie wyrobów dopasowanych i współdziałających technicznie. Optymalizujemy własne procesy jak również służymy doradztwem w zakresie usprawnienia działania produkowanych przez naszych klientów wyrobów.

Jako firma elastyczna i nastawiona na dobrą wieloletnią współpracę z naszymi klientami oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta w zakresie ceny, terminów realizacji i transportu wyrobów. Jeżeli zależy Państwu na produktach i usługach o najwyższej jakości a w rozsądnej cenie oraz miłej atmosferze kontaktów bussinesowych serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy przekonani, że nie zawiedziemy państwa oczekiwań.

Jakość, powtarzalność produktu, najlepsze ceny